O nas

Muehlhan Polska jest firmą należącą do Grupy Muehlhan będącą solidnym partnerem w usługach przemysłowych i wysokiej jakości ochronie antykorozyjnej powierzchni.

Budujemy konstrukcje stalowe głównie dla budownictwa okrętowego i przemysłowego oraz offshore. Świadczymy usługi w zakresie zapewnienia dostępu przy pomocy technik linowych jak i rusztowań.

Oferujemy naszym klientom szeroki wachlarz usług, które spełniają rygorystyczne standardy jakości i terminowości w profesjonalnych usługach przemysłowych. Nasi klienci korzystają z naszych wyjątkowych umiejętności organizacyjnych, dostarczania terminowego usług, specjalistycznej wiedzy która odróżnia nas od konkurentów .

Nasze działania podzielone są na pięć segmentów biznesowych: przemysł okrętowy, remonty statków, energia (odnawialna oraz przemysł wydobywczy ropy naftowej), przemysł i inne usługi.

Zatrudniamy ponad 600 pracowników w Polsce oraz 12 placówkach w krajach europejskich.

W najbliższych latach zamierzamy wykorzystać ten stabilny fundament do dalszego rozwoju naszej działalności oraz wspierania naszych klientów w kraju oraz zagranicą.